لوگوی انرژی استار
سبد خرید   ورود / ثبت نام  ثبت نام/ ورود

 صفحه نخست     |      درباره انرژی استار     |     تماس با ما


arrow راهکارهای کاهش مصرف انرژی arrow اخباربا مدیریت مصرف انرژی در بخش اداری می توان هزینه های انرژی را کاهش داد 1391/6/13 : با مدیریت مصرف انرژی در بخش اداری می توان هزینه های انرژی را کاهش داد
به گزارش دفتر روابط عمومی سازمان بهره وری انرژی ایران(سابا)، با آموزش به کارمندان در مورد چگونگی استفاده بهینه از وسایل اداری مثل کامپیوتر و سایر دستگاه ها می توان در مصرف انرژی صرفه جویی نمود. امروزه برای پیشبرد برنامه ها و کارهای اداری از وسایل الکترونیکی مثل کامپیوتر، دستگاه های کپی، پرینتر و ... استفاده می شود که میزان مصرف انرژی را افزایش داده اند که می توان با خرید وسایل اداری استاندارد و همین طور با آموزش صحیح به کارمندان درباره­ی چگونگی استفاده بهینه از دستگاه­ها، در مصرف انرژی و همچنین درهزینه ها صرفه جویی کرد.
بنابراین گزارش، می توان با به کارگیری راهکارهای ارائه شده از سوی کارشناسان مصرف انرژی در ادارات را مدیریت کرد که این راهکارها عبارت اند از:
1. انتخاب و خرید وسایل اداری استاندارد با راندمان بالا.
2. قرار دادن دستگاه ها در حالت خاموشی موقت یا Sleep.
3. استفاده از کامپیوترهای کیفی(لپ تاپ) به جای کامپیوترهای رومیزی چرا که این نوع از کامپیوتر تنها حدود 10 درصد کامپیوترهای رومیزی انرژی مصرف می کنند.
و در پایان این گزارش به این نکته اشاره می کند که کارمندان به هنگام ترک محل کار خود از خاموش بودن دستگاه های خود اطمینان حاصل نمایند .


بانک ملت
درباره انرژی استار     |     حفظ حریم خصوصی     |     تماس با ما     |     سوالات متداول
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انرژی استار می باشد
Designing and Developing by JaraWebCenter