لوگوی انرژی استار
سبد خرید   ورود / ثبت نام  ثبت نام/ ورود

 صفحه نخست     |      درباره انرژی استار     |     تماس با ما


arrow راهکارهای کاهش مصرف انرژی arrow اخباربر اساس طرح شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ محله‌های تهران دارای مدیر برق می‌شوند 1391/5/14 : بر اساس طرح شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ محله‌های تهران دارای مدیر برق می‌شوند
بر اساس طرحی که از سوی شرکت توزیع برق تهران بزرگ ارایه شده است، محله‌های شهر تهران از این پس دارای مدیر برق می‌شوند. به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو، در نشست هم اندیشی بهره‌برداری شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، کلیات طرح 'مدیران برق محلات' از سوی مدیر منطقه برق بوعلی تشریح شد.
در این نشست، 'محمدحسین بهرامی' ناآگاهی به موقع از وضعیت شبکه و معایب جزیی احتمالی از نظر گستردگی شبکه و همچنین عدم امکان کنترل و پایش کامل شبکه را از جمله دلایل اجرای این طرح در سطح شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ عنوان کرد.
وی با بیان این که، این طرح از تیر ماه سال جاری در منطقه برق بوعلی در حال اجرا است، افزود: تقسیم بندی کل محدوده منطقه به 21 قسمت و منطبق بر مرزهای محله‌های شهرداری مناطق، تدوین شرح وظایف مدیران برق محله‌ها با اخذ نظر و دیدگاه‌های معاونت‌های منطقه، شناسایی و انتخاب همکاران مجرب و ذی‌صلاح برای هر یک از محله‌ها با اولویت محل سکونت همکاران ساکن در محدوده منطقه از جمله اقدام‌هایی است که در این زمینه انجام شده است.
به گفته وی، استخراج حجم تاسیسات و تجهیزات شبکه برق محله‌ها بر اساس نقشه های GIS، تهیه پکیج و فرم‌های مورد نیاز جهت برداشت اطلاعات مختلف محله‌ها بر اساس شرح وظایف تدوین شده از دیگر فعالیت‌هایی است که در راستای اجرای این طرح صورت گرفته است.
بر اساس این گزارش، غنی سازی اوقات کشیک همکاران، ارتقای همکاری و تعامل با دبیران شورایاری، مشارکت جمعی همکاران واحدهای مختلف در مدیریت فعالیت‌های منطقه، کنترل و پایش مستمر وضعیت شبکه و تاسیسات از جمله مزایای این طرح است.
به گفته بهرامی، تسهیل در اجرای طرح ها و پروژه‌ها با توجیه منطقی و جلب نظر مسئولان و ساکنان محله‌ها، ملاحظه شرایط محیطی محدوده منطقه و مشکلات احتمالی مشترکان و تلاش در راستای بهبود و ارتقای سطح خدمات قابل ارایه به مردم و همچنین امکان بروز رسانی اطلاعات شبکه با کنترل وضعیت نقشه‌های موجود با وضعیت واقعی از دیگر مزایای طرح 'مدیران برق محلات' است.
وی بازدید هفتگی از تمام معابر اصلی، فرعی و بن بست‌های محله مربوطه به صورت دقیق و پلاک به پلاک و برداشت معایب مهم ملاحظه شده در شبکه برق رسانی اعم از وضعیت روشنایی معابر، شبکه‌های هوایی و زمینی ناایمن، برداشت اطلاعات مربوط به اجرای طرح‌های اجرایی و یا عمرانی مختلف سایر سازمان‌های خدماتی و یا شهرداری‌ها و اطلاع‌رسانی مناسب به منطقه در زمینه انجام اقدام‌ها و مکاتبه های لازم با سازمان ذیربط را از جمله وظایف مدیران برق محله‌ها برشمرد.
به گفته وی، تعامل مستمر و مناسب با مدیران محلی، دبیر و اعضای شورایاری و هیات امنای محله مربوطه در قالب برگزاری نشست های مستمر، توسعه فرهنگ مدیریت مصرف و هماهنگی اجرای پروژه های اجرایی منطقه از دیگر وظایف مدیران برق محله هاست.


بانک ملت
درباره انرژی استار     |     حفظ حریم خصوصی     |     تماس با ما     |     سوالات متداول
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انرژی استار می باشد
Designing and Developing by JaraWebCenter