لوگوی انرژی استار
سبد خرید   ورود / ثبت نام  ثبت نام/ ورود

 صفحه نخست     |      درباره انرژی استار     |     تماس با ما


arrow راهکارهای کاهش مصرف انرژی arrow اخبارمعاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت مهندسی آبفا: لزوم رعایت مبحث 19 در ساختمان ضمن انجام مقاوم سازی 1391/4/28 : معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت مهندسی آبفا: لزوم رعایت مبحث 19 در ساختمان ضمن انجام مقاوم سازی
معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت مهندسی آبفای کشور گفت: زیباسازی و رعایت مبحث 19 و صرفه‌جویی در مصرف انرژی در ساختمان‌ها مورد توجه بیشتر قرار گیرد.
به گزارش انرژی استار، میوه‌چی در بازدید از پروژه مقاوم سازی شرکت آبفای گیلان ضمن رضایت از روند پیشرفت این پروژه تأکید کرد: در اجرای طرح مقاوم سازی ساختمان‌ها به زیباسازی، رعایت مبحث 19 و صرفه‌جویی در مصرف انرژی نیز باید توجه داشت. وی در ادامه با اشاره به اینکه با ایجاد تاسیسات مناسب اعم از برقی و مکانیکی و استفاده از پنجره دوجداره، در مصرف انرژی صرفه‌جویی و از هدررفت آن نیز باید جلوگیری کرد خاطر نشان کرد: با اجرای این امر ضمن برخورداری ساختمان‌ها از ایمنی کافی، فضای مناسبی برای کارکنان فراهم می شود .
در ادامه این بازدید مشایخ مدیر پروژه مقاوم‌سازی ضمن ارائه گزارش پیشرفت پروژه و روند اجرای کار اظهار کرد: با توجه به قدمت 30 ساله ساختمان ستاد و آسیب پذیری آن در برابر زلزله در مطالعات انجام شده توسط مهندسین مشاور صدرآب پویا، مدیران شرکت را برآن داشت تا با اجرای طرح مقاوم سازی استحکام ساختمان اسکلت فلزی 4 طبقه ستاد را تضمین کند.
وی همچنین تصریح کرد: پس از ارائه طرح و برگزاری مناقصه عمومی از اردیبهشت ماه سال جاری، اجرای مقاوم سازی ساختمان با 3000 متر مربع زیربنا توسط پیمانکار شرکت آشیان گستر آروین آغاز که پس از حفاری و تقویت پی ساختمان، اجرای بادبند، دیوارگذاری و شبکه‌های تاسیساتی آن در دستور کار این پروژه خواهد بود.


بانک ملت
درباره انرژی استار     |     حفظ حریم خصوصی     |     تماس با ما     |     سوالات متداول
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انرژی استار می باشد
Designing and Developing by JaraWebCenter