لوگوی انرژی استار
سبد خرید   ورود / ثبت نام  ثبت نام/ ورود

 صفحه نخست     |      درباره انرژی استار     |     تماس با ما


arrow راهکارهای کاهش مصرف انرژی arrow اخبارهزینه تولید انرژی خورشیدی موجه است 91/4/20 : هزینه تولید انرژی خورشیدی موجه است
رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران گفت: باید مابه التفاوت هزینه تولید انرژی خورشیدی و قیمت های دستوری انرژی در بودجه های ملی منظور شود.
علی شمس اردکانی در مراسم امضای پروتکل همکاری بین انجمن های بهینه سازی مصرف انرژی و مدیریت سبز ایران و بنیاد جهانی انرژی، از انرژی های تجدیدپذیر و پاک به عنوان یکی از بهترین زمینه های کسب و کار جدید در ایران نام برد. وی ادامه داد: مناطق وسیعی از اراضی ایران با ارتفاع زیاد بلااستفاده مانده است که می توان از آنها برای جمع آوری انرژی خورشیدی استفاده کرد.
شمس اردکانی مشکل اساسی استفاده از انرژی های پاک و ارزان در ایران را پایین تربودن قیمت انرژی فسیلی از قبیل نفت و گاز از قیمت های جهانی عنوان کرد و گفت: این موجب می شود استفاده از انرژی خورشیدی با تبعیض مواجه شود.
رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران با تاکید بر اینکه کارآفرینی فناوری انرژی های نو بالاست، بر ضرورت منظورشدن مابه التفاوت هزینه تولید انرژی خورشیدی و قیمت های دستوری انرژی در بودجه های ملی تاکید کرد. به گفته ی وی ، در صورت جبران ما به التفاوت هزینه انرژی خورشیدی و قیمت های دستوری ، ایران می تواند به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انرژی خورشیدی در جهان تبدیل شود.


بانک ملت
درباره انرژی استار     |     حفظ حریم خصوصی     |     تماس با ما     |     سوالات متداول
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انرژی استار می باشد
Designing and Developing by JaraWebCenter