لوگوی انرژی استار
سبد خرید   ورود / ثبت نام  ثبت نام/ ورود

 صفحه نخست     |      درباره انرژی استار     |     تماس با ما


arrow راهکارهای کاهش مصرف انرژی arrow اخبارصرفه جویی انرژی الکتریکی مصرفی در ساختمان های اداری با پیاده سازی راهکارهای بهینه سازی 1391/3/10 : صرفه جویی انرژی الکتریکی مصرفی در ساختمان های اداری با پیاده سازی راهکارهای بهینه سازی
با اجرای راهکارهای ساده بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان های اداری، امکان صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه های مرتبط به آن در دسترس قرار می گیرد.
به گزارش انرژی استار (energystar.ir) و به نقل از روابط عمومی سازمان بهره وری انرژی ایران(سابا)، در راستای پیگیری اجرای بخشنامه معاون اول ریاست جمهوری در خصوص کاهش مصرف انرژی ساختمان های دولتی و اداری، 62 ساختمان که عمدتاً ساختمان های شرکت توزیع نیروی برق استان ها و استانداری ها بودند، در سراسر کشور مورد مطالعه و ممیزی انرژی قرار گرفتند.
بنابراین گزارش، از جمله راهکارهای موثر در بهینه سازی و کاهش مصرف انرژی در ساختمان های مذکور، می توان به مواردی همچون، اصلاح سیستم روشنایی شامل تعویض لامپ های فلورسنت معمولی با نوع T8 راندمان بالا، جایگزینی بالاست الکترونیکی به جای بالاست های مغناطیسی و استفاده از حسگرهای حضور افراد و تابلوهای هوشمند کنترل مرکزی و محلی و ... اشاره کرد.
این گزارش می افزاید: مدیران و کارکنان ساختمان های عمومی- اداری می توانند با تکمیل فرم های خود اظهاری با فرآیند بهینه سازی عملی مصرف انرژی آشنا گردند و به کار ببرند. این فرم ها به شرح زیر می باشد.


بانک ملت
درباره انرژی استار     |     حفظ حریم خصوصی     |     تماس با ما     |     سوالات متداول
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انرژی استار می باشد
Designing and Developing by JaraWebCenter