لوگوی انرژی استار
سبد خرید   ورود / ثبت نام  ثبت نام/ ورود

 صفحه نخست     |      درباره انرژی استار     |     تماس با ما


arrow راهکارهای کاهش مصرف انرژی arrow اخباراجرای راهکارهای بهینه سازی مصرف برق پارکهای شهر شیراز 1391/3/8 : اجرای راهکارهای بهینه سازی مصرف برق پارکهای شهر شیراز
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری شیراز از بهینه سازی مصرف انرژی برق در پارکهای این کلانشهر خبر داد.
به گزارش انرژی استار (energystar.ir)، شهزاد رونق زاده در این رابطه گفت: یکی از موضوعات مهم این سازمان بهینه سازی مصرف انرژی برق در پارکهای شیراز است که این موضوع نیز از سوی سازمان در دست پیگیری است. وی ادامه داد: یکی از مصارف عمده در پارکهای شیراز انرژی برق در روشنایی است که در این راستا مقرر شده که مصرف انرژی برق کنترل شود تا به حداقل برسد.
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری شیراز در رابطه با راهکارهای ارائه شده در این مورد بیان کرد: با تعیین میزان پایه های ستونهای برق، روشنایی پارکها میزان و از ابتدای غروب تا نیمه شب روشنایی تا 50 تا 70درصد کاهش و از نیمه شب تا طلوع آفتاب خاموش می شود.
رونق زاده اظهار داشت: در این رابطه مدیریت میزان روشنایی پارکها تغییر پیدا کرده تا به اهداف خود در رابطه با کاهش مصرف انرژی برق دست یابیم. وی با اشاره به لامپهای led بیان کرد: با نصب این لامپها در پارکهای سطح شهر شیراز مصرف انرژی برق به حداقل خواهد رسید.


بانک ملت
درباره انرژی استار     |     حفظ حریم خصوصی     |     تماس با ما     |     سوالات متداول
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انرژی استار می باشد
Designing and Developing by JaraWebCenter