لوگوی انرژی استار
سبد خرید   ورود / ثبت نام  ثبت نام/ ورود

 صفحه نخست     |      درباره انرژی استار     |     تماس با ما


arrow راهکارهای کاهش مصرف انرژی arrow اخبارآغاز بررسی کارشناسی درباره اصلاح نظام قیمت گذاری آب و برق 1392/6/3 : آغاز بررسی کارشناسی درباره اصلاح نظام قیمت گذاری آب و برق
وزیر نیرو درباره اصلاح نظام قیمت گذاری آب و برق گفت: آنچه مسلم است این که مجموعا در بخش آب و برق میزان درآمدی که از فروش این دو خدمت کسب می کنیم، به اندازه یک چهارم هزینه های انجام شده است و این وضعیت؛ عدم تعادلی را در تامین منابع نیرو ایجاد کرده است بنابراین مشغول بررسی این موضوع هستیم تا تصمیمات لازم در دولت گرفته شود.

به گزارش انرژی استار(energystar.ir) حمید چیت چیان گفت: برای توسعه شبکه های آب و تامین آب و برق مورد نیاز بخش‌های مختلف ناچاریم منابعی را فراهم کنیم که این توسعه ها امکانپذیر باشد.

وزیر نیرو درباره اصلاح نظام قیمت گذاری آب و برق گفت: آنچه مسلم است این که مجموعا در بخش آب و برق میزان درآمدی که از فروش این دو خدمت کسب می کنیم، به اندازه یک چهارم هزینه های انجام شده است و این وضعیت؛ عدم تعادلی را در تامین منابع نیرو ایجاد کرده است.

وی افزود: از آن طرف ما به شدت در جهت این اقدام می کنیم که پوشش شبکه های آب را توسعه دهیم و از طرف دیگر مصرف برق سالی حدود هفت تا هشت درصد افزایش پیدا می کند و این را باید پاسخ دهیم و ناچاریم منابعی را فراهم کنیم که این توسعه ها امکانپذیر باشد.

چیت چیان ادامه داد: به همین دلیل مشغول بررسی درباره این موضوع هستیم تا بتوانیم با یک بررسی دقیق، نتایج تحقیقات خود را در دولت مطرح کنیم تا تصمیمات لازم از سوی دولت اتخاذ شده و نتایج نهایی را اعلام کنیم.


بانک ملت
درباره انرژی استار     |     حفظ حریم خصوصی     |     تماس با ما     |     سوالات متداول
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انرژی استار می باشد
Designing and Developing by JaraWebCenter