لوگوی انرژی استار
سبد خرید   ورود / ثبت نام  ثبت نام/ ورود

 صفحه نخست     |      درباره انرژی استار     |     تماس با ما


arrow راهکارهای کاهش مصرف انرژی arrow اخباراقدامات شهرداری منطقه 15 در راستای کاهش هزینه و مصرف انرژی 1392/4/7 : اقدامات شهرداری منطقه 15 در راستای کاهش هزینه و مصرف انرژی
معاون مالی و اداری شهرداری منطقه 15 از ابتکارات و اجرای طرح های مختلف این حوزه در راستای کاهش میزان مصرف انرژی و هزینه در این منطقه خبر داد .


به گزارش انرژی استار و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15 ،وی در این راستا به اصلاح تعرفه اماکن عمومی وابسته به منطقه از تجاری به عمومی اشاره کرد و افزود : در مجتمع های ورزشی خانواده ، شهید بروجردی ، مشیریه و آزادگان اصلاح تعرفه و در بوستان پردیس بانوان و ناحیه 3 نیز اصلاح دیماند انجام شده است . وی در ادامه به تعویض کلیه لامپ های رشته ای با لامپ های کم مصرف و تهیه یکهزار لامپ T8 و ترانس بالاست جهت تعویض با لامپ های مهتابی قدیمی در ساختمان های ستادی و نواحی اشاره کرد وگفت : نصب تایمردر 105 بوستان منطقه نیز در دست اقدام است که با اجرای آن کاهش مصرف انرژی قابل توجهی را شاهد خواهیم بود . مهندس موسوی همچنین با اعلام پیش بینی حداقل 40 درصد صرفه جویی در هزینه مصرفی انرژی در سالجاری ، اظهار داشت : حوزه معاونت مالی و اداری منطقه تمام تلاش خود را جهت کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمینه های مختلف به کاربرده و در آینده نیز به این امر توجه ویژه خواهد داشت.


بانک ملت
درباره انرژی استار     |     حفظ حریم خصوصی     |     تماس با ما     |     سوالات متداول
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انرژی استار می باشد
Designing and Developing by JaraWebCenter