لوگوی انرژی استار
سبد خرید   ورود / ثبت نام  ثبت نام/ ورود

 صفحه نخست     |      درباره انرژی استار     |     تماس با ما


arrow راهکارهای کاهش مصرف انرژی arrow اخبارانجمن مدیریت انرژی راه اندازی می شود. 1392/1/20 : انجمن مدیریت انرژی راه اندازی می شود.
سابا انجمن مدیریت مصرف انرژی را راه ­اندازی می­ کند.به گزارش انرژی استار و به نقل از دفتر روابط عمومی سازمان بهره وری انرژی ایران (سابا)، به منظور ترویج فرهنگ بهینه­ سازی مصرف انرژی در کشور و به اشتراک گذاشتن این دانش، سابا اقدام به تاسیس انجمن مدیریت مصرف انرژی نموده است.

به نقل از این گزارش، این انجمن در شش ماه دوم سالجاری از کمیسیون انجمن­های علمی ایران، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مجوز تاسیس را دریافت نموده و در حال حاضر مشغول عضوگیری و ثبت­ نام از افراد علاقمند جهت فعالیت در این انجمن می­باشد.

براساس این گزارش، برگزاری سمینارها و کارگاه­های آموزشی در زمینه مدیریت انرژی با اعطای گواهینامه، برقراری ارتباط با دیگر متخصصین دست­ اندرکار مباحث انرژی در کارخانجات و صنایع کشور، ارسال نشریات سابا به اعضای انجمن، پرداخت 50% از هزینه­ های آموزشی و شرکت در دوره­ های عمومی، تخصصی برق و حرارت در مرکز ملی آموزش مدیریت انرژی آذربایجان از جمله مزایای عضویت در این انجمن به شمار می­رود.

این گزارش می­ افزاید: تمامی علاقمندان به عضویت در این انجمن جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می­توانند به سایت سابا به آدرسwww.saba.org.ir مراجعه نمایند.


بانک ملت
درباره انرژی استار     |     حفظ حریم خصوصی     |     تماس با ما     |     سوالات متداول
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انرژی استار می باشد
Designing and Developing by JaraWebCenter