لوگوی انرژی استار
سبد خرید   ورود / ثبت نام  ثبت نام/ ورود

 صفحه نخست     |      درباره انرژی استار     |     تماس با ما


arrow راهکارهای کاهش مصرف انرژی arrow اخبارقیمت حامل های انرژی تغییر نمی كند 1392/1/20 : قیمت حامل های انرژی تغییر نمی كند
رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت كشور گفت: دولت، فعلا تصمیمی برای تغییر قیمت حامل های انرژی از جمله بنزین و گازوئیل ندارد.به گزارش انرژی استار و به نقل از سایت آفتاب، مجتبی شفیعی به سیاست های دولت در حوزه سوخت و قیمت گذاری حامل های انرژی بر اساس قانون هدفمندی یارانه ها اشاره كرد و افزود: با توجه به تصمیم مجلس شورای اسلامی مبنی بر اجرا نشدن مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها، دولت هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت سوخت نخواهد گرفت.

وی به قاچاق گازوئیل در مناطق مرزی كشور اشاره كرد و گفت: ستاد سوخت، برای جلوگیری از روند رو به افزایش قاچاق این نوع سوخت مدتی است گازوئیل را در جایگاه های مرزی برای كامیون داران داخلی با قیمت آزاد عرضه می كند.
شفیعی افزود: بر اساس این تصمیم دولت، كامیون دارانی كه از خارج وارد كشور می شوند، زمانی می توانند برای تامین سوخت گازوئیل اقدام كنند كه ما به التفاوت آن را بپردازند.

شفیعی، همچنین یكی از برنامه های ستاد سوخت را افزایش نظارت بر كارت سوخت رانندگان خودروهای سنگین دانست و از این گروه از رانندگان خواست تا از امانت دادن و واگذاری كارت سوخت خود به دیگر رانندگان جدا خودداری كنند.

وی افزود: بررسی ها نشان می دهد سوخت مصرفی تعدادی از رانندگان خودروهای سنگین با پیمایش آنان مطابقت ندارد.
به گزارش واحد مرکزی خبر،رئیس ستاد مدیرت حمل و نقل و سوخت كشور تاكید كرد: در صورتی كه این روند ادامه یابد، كارت سوخت رانندگان خاطی باطل می شود.


بانک ملت
درباره انرژی استار     |     حفظ حریم خصوصی     |     تماس با ما     |     سوالات متداول
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انرژی استار می باشد
Designing and Developing by JaraWebCenter