لوگوی انرژی استار
سبد خرید   ورود / ثبت نام  ثبت نام/ ورود

 صفحه نخست     |      درباره انرژی استار     |     تماس با ما


arrow راهکارهای کاهش مصرف انرژی arrow اخبارقیمت آب و برق سه ماه اول 92 تغییر نمی‌کند 1391/12/27 : قیمت آب و برق سه ماه اول 92 تغییر نمی‌کند
وزیر نیرو در واکنش به انتشار برخی اخبار مبنی بر بدهکاری وزارت نیرو از بابت هدفمندی یارانه ها گفت: وزارت نیرو با اجرای قانون هدفمندی یارانه ها نه تنها بدهکار نیست بلکه طلبکار نیز می باشد.


به گزارش انرژی استار(energystar.ir) ، مجید نامجو با شفاف خواندن روال اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها در حوزه های آب و برق، تصریح کرد: با اجرای این قانون قیمت‌های آب و برق افزایشی داشت که بخشی از آن بابت ضرر و زیان شرکت‌ها و بخشی هم به صورت پرداخت مستقیم صورت می گیرد و این کار کاملا ساماندهی شده و در حال انجام است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: وزارت نیرو بیش از 30 هزار میلیارد تومان گردش مالی دارد که حاصل از پول‌هایی است که از دولت می‌گیرد و یا وام‌های صندوق توسعه ملی و بانکهای خارجی است لذا بدهی هایی را رقم می زند که طبیعی هستند اما این بدهی ها ارتباطی با قانون هدفمندی یارانه ها ندارند و حاصل جریانات مالی این وزارتخانه است.
نامجو افزود: با استفاده از ظرفیتهای قانون بودجه توانسته ایم بخش اعظمی از بدهی ها و تعهداتمان به پیمانکاران را بپردازیم و توفیق خوبی در این خصوص داشتیم.

وزیر نیرو در خصوص افزایش قیمت آب و برق در سال آینده گفت: اگر فاز دوم هدفمندی یارانه ها اجرایی شود از این موضوع منتفع خواهیم شد اما اگر اجرایی نشود افزایشی نخواهیم داشت که با بودجه 3 ماهه به نظر می رسد این امکان فراهم نشود.


بانک ملت
درباره انرژی استار     |     حفظ حریم خصوصی     |     تماس با ما     |     سوالات متداول
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انرژی استار می باشد
Designing and Developing by JaraWebCenter