لوگوی انرژی استار
سبد خرید   ورود / ثبت نام  ثبت نام/ ورود

 صفحه نخست     |      درباره انرژی استار     |     تماس با ما


arrow راهکارهای کاهش مصرف انرژی arrow اخباربازنگري استاندارد مصرف انرژي در صنايع آهن و فولاد توسط مديريت بهينه‌سازي انرژي در بخش صنعت شركت بهينه‌سازي تدوين شد 1391/12/19 : بازنگري استاندارد مصرف انرژي در صنايع آهن و فولاد توسط مديريت بهينه‌سازي انرژي در بخش صنعت شركت بهينه‌سازي تدوين شد
بازنگري استاندارد مصرف انرژي در صنايع آهن و فولا با هدف كاهش مصرف انرژي در اين صنايع توسط مديريت بهينه‌سازي انرژي در بخش صنعت شركت بهينه‌سازي مصرف سوخت تدوين و در جلسه اعضا اصلي كميته تدوين استاندارد انرژي با حضور مديرعامل شركت تصويب شد.


به گزارش انرژی استار و به نقل از روابط عمومی شرکت بهینه سازی مصرف سوخت، در ابتداي جلسه مهندس شريف، مدير بهينه‌سازي انرژي در بخش صنعت ضمن خير مقدم به حضار، توضيحاتي درخصوص تنوع مجموعه‌هاي هدف از نظر فرايندي و همچنين مقايسه‌اي با مقادير استاندارد موجود ارايه كرد.

وي با اشاره به ارقام كاهش مصرف انرژي در صنايع آهن و فولاد و ويژگي‌هاي استاندارد بازنگري شده، اظهار اميدواري كرد كه مصارف انرژي كارخانه‌هاي جديد الاحداث به سطح شاخص‌هاي جهاني خواهد رسيد و كارخانه‌هاي موجود نيز به سطوح قابل قبولي ارتقاء خواهند يافت.

در ادامه شركت مشاور به معرفي شاخص‌هاي مصرف انرژي در استاندارد جديد پرداخت و به تفصيل نحوه محاسبه شاخص‌ها را بيان نمود. پس از پاسخ به پرسش‌هاي مطرح شده، با تأييد تمامي اعضاء، بازنگري استاندارد مصرف انرژي در صنايع آهن و فولاد نهايي و جهت دريافت كد ملي به سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران تحويل گرديد.


بانک ملت
درباره انرژی استار     |     حفظ حریم خصوصی     |     تماس با ما     |     سوالات متداول
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انرژی استار می باشد
Designing and Developing by JaraWebCenter