لوگوی انرژی استار
سبد خرید   ورود / ثبت نام  ثبت نام/ ورود

 صفحه نخست     |      درباره انرژی استار     |     تماس با ما


arrow راهکارهای کاهش مصرف انرژی arrow اخبارنهمین همایش بین المللی انرژی در روزهای 2 و 3 اسفندماه سال جاری در محل پژوهشگاه نیرو برگزار می شود. 1391/11/9 : نهمین همایش بین المللی انرژی در روزهای 2 و 3 اسفندماه سال جاری در محل پژوهشگاه نیرو برگزار می شود.
نهمین همایش بین المللی انرژی با حضور بیش از یکهزار نفر از متخصصان داخلی و خارجی بخش انرژی، با شعار "آینده نگری انرژی و همگرایی بین المللی - الزام ها، فرصت ها و محدودیت ها" برگزار خواهد شد.به گزارش انرژی استار و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، نهمین همایش بین المللی انرژی با حضور بیش از یکهزار نفر از متخصصان داخلی و خارجی بخش انرژی، با شعار "آینده نگری انرژی و همگرایی بین المللی - الزام ها، فرصت ها و محدودیت ها" برگزار خواهد شد.

این همایش که هر ساله با استقبال گسترده جامعه علمی داخل و خارج کشور برگزار می شود، فرصت مناسبی جهت طرح دیدگاه ها، راهبردها و سیاست های بخش انرژی کشور به ویژه در شرایط تحریم فراهم می آورد. تاکنون حضور 10 سخنران کلیدی از صاحبنظران بین المللی انرژی در این همایش قطعی شده و حدود 500 مقاله به زبان فارسی و 80 مقاله به زبان انگلیسی از کشور های انگلستان، هند، نروژ، اتریش، استرالیا، پاکستان، ترکیه، فرانسه، الجزایر، عربستان، عراق، تونس، آفریقای جنوبی و چین دریافت شده است.

با توجه به اهمیت راهبردی انرژی در سطح ملی، ابعاد گسترده این همایش و برنامه‌ریزی های انجام شده جهت برگزاری نشست های تخصصی، سخنرانی های کلیدی با حضور مدیران و کارشناسان داخلی و خارجی، برگزاری کارگاه های آموزشی و ارایه مقاله های تخصصی مشارکت فعال تمام کارشناسان، ‌متخصصان و مدیران مربوطه در این همایش مورد تأکید است


بانک ملت
درباره انرژی استار     |     حفظ حریم خصوصی     |     تماس با ما     |     سوالات متداول
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انرژی استار می باشد
Designing and Developing by JaraWebCenter