لوگوی انرژی استار
سبد خرید   ورود / ثبت نام  ثبت نام/ ورود

 صفحه نخست     |      درباره انرژی استار     |     تماس با ما


arrow راهکارهای کاهش مصرف انرژی arrow اخبارساخت کنتور هوشمند اندازه گیری آب گرم 1391/10/22 : ساخت کنتور هوشمند اندازه گیری آب گرم
کنتورهای هوشمند خانگی آب افزون بر افزایش دقت اندازه گیری میزان آب مصرفی مشترکان، امکان ارسال اطلاعات از طریق شبکه مخابراتی GSM و قابلیت ارسال همین اطلاعات از طریق امواج را داردبه گزارش انرژی استار مدیر تحقیق و توسعه شرکت تل وان از ساخت کنتور هوشمند اندازه گیری آب گرم برای کنترل میزان مصرف انرژی خبر داد. زهرا حسینی امروز در هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب گفت : با تولید انبوه کنتورهای هوشمند گرماسنج ، مصرف انرژی با همکاری مشترکان مدیریت و کنترل می شود.
وی افزود: هم اکنون شرکت تل وان با تولید دو نوع کنتور آب گرم با قابلیت ارایه اطلاعات میزان مصرف آب، انرژی و حرارت تجهیزات مصرف کننده، امکان محاسبه و مدیریت مصرف را برای شهروندان فراهم می کند.
حسینی ایجاد فضای رقابتی و تلاش شرکت ها برای ارایه کالاهای جدید را بارزترین ویژگی نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب دانست و اظهار داشت: این تلاش ها ، افزون بر ایجاد حس رقابت در میان تولید کنندگان، موجب رشد تولید داخلی و قطع وابستگی به کالاهای مشابه خارجی می شود.

وی به دیگر نوآوری های ارایه شده در نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب اشاره کرد و افزود: طراحی و راه اندازی خط تولید کنتورهای هوشمند خانگی آب از دیگر دستاوردهایی است که افزون بر افزایش دقت اندازه گیری میزان آب مصرفی مشترکان، موجب طول عمر بالای این محصولات و امکان ارسال اطلاعات از طریق شبکه مخابراتی GSM و قابلیت ارسال همین اطلاعات از طریق امواج می شود.
خانم حسینی از راه اندازی آزمایشگاه مرجع کنتورهای هوشمند آب در آینده نزدیک خبر داد و گفت: براساس توافقی که با سازمان ملی استاندارد ایران شده است، تا بهمن ماه این آزمایشگاه به منظور انجام تمام آزمون های کنترلی و صدور تاییدیه برای کالاهای تولید داخل راه اندازی خواهد شد و شرکت های داخلی می توانند برای ارسال کالاهای خود به این واحد و دریافت مجوز تولید اقدام کنند.


بانک ملت
درباره انرژی استار     |     حفظ حریم خصوصی     |     تماس با ما     |     سوالات متداول
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انرژی استار می باشد
Designing and Developing by JaraWebCenter