لوگوی انرژی استار
سبد خرید   ورود / ثبت نام  ثبت نام/ ورود

 صفحه نخست     |      درباره انرژی استار     |     تماس با ما


arrow راهکارهای کاهش مصرف انرژی arrow اخبارنصب برچسب انرژی در ساختمان های اداری اجباری است 1391/10/9 : نصب برچسب انرژی در ساختمان های اداری اجباری است
مدير عامل شركت بهينه‌‌سازي مصرف بر ضرروت اجراي مبحث 19 در ساختمان سازي ها و بهينه سازي مصرف انرژي تاكيد كرد و گفت : برچسب انرژي مانند لوازم برقي براي كاهش شدت مصرف انرژي در ساختمان‌ها تدوين شده است.


به گزارش انرژی استار و به نقل از روابط عمومي راديو اقتصاد عباس كاظمي در گفتگو با اين راديو با با بيان اينكه برچسب‌ها رفتار انرژي ساختمان‌ها را نشان مي دهد ، گفت : با نصب اين برچسب‌ها ، فردي كه قصد اجاره يا خريد يك واحد مسكوني را دارد ، از ميزان مصرف انرژي آن واحد آگاهي مي يابد.

مدير عامل شركت بهينه‌‌سازي مصرف سوخت با بيان اينكه طراحي برچسب انرژي ساختمان‌ها شبيه كالا و از A تا G نشانه‌‌گذاري شده است ، گفت : بايد به سمت استفاده از انرژي هاي تجديدپذير مانند انرژي باد و خورشيد و ديگر موارد هم حركت كنيم.

كاظمي ، مصرف انرژي را در ساختمان‌هايي كه رتبه A دارد ، 90 كيلووات ساعت در هر مترمربع اعلام كرد و افزود : اين رقم براي ساختمان‌هايي كه رتبه G دارد ، 400 كيلووات ساعت در هر مترمربع است.
وي اعلام كرد : ميانگين مصرف سوخت در ساختمان‌هاي ايراني 500 كيلووات ساعت در هر مترمربع و در اروپا هم30 كيلووات است.
كاظمي گفت : حدود 40 درصد انرژي مصرفي در كشور سهم ساختمانهاست.


بانک ملت
درباره انرژی استار     |     حفظ حریم خصوصی     |     تماس با ما     |     سوالات متداول
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انرژی استار می باشد
Designing and Developing by JaraWebCenter