لوگوی انرژی استار
سبد خرید   ورود / ثبت نام  ثبت نام/ ورود

 صفحه نخست     |      درباره انرژی استار     |     تماس با ما


arrow راهکارهای کاهش مصرف انرژی arrow اخبارصنایع کشور 220 میلیارد ریال تخفیف مدیریت مصرف انرژی برق دریافت کردند 1391/10/6 : صنایع کشور 220 میلیارد ریال تخفیف مدیریت مصرف انرژی برق دریافت کردند
معاون دفتر مدیریت مصرف برق شرکت توانیر از اعطای تخفیف 220 میلیارد ریالی به صنایع کشور در سالجاری بابت مدیریت مصرف برق خبر داد.به گزارش انرژی استار، ˈعلیرضا احمد یزدیˈ روز سه شنبه در حاشیه کارگروه تخصصی پاسخگویی بار در شرکت توزیع برق استان سمنان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال با مدیریت مصرف، در کشور بیش از دو هزار مگاوات برق در شبکه توزیع صرفه جویی شده است.

وی با بیان اینکه بیش از یک هزار و 800 مشترک صنعتی و هفت هزار و 500 مشترک کشاورزی در بخش تولید فعال هستند، گفت: سهم صرفه جویی این بخش بیش از یک هزار و 500 مگاوات برق بوده است.
احمدیزدی با اشاره به وجود 27 میلیون مشترک در صنعت برق کشور گفت: در مجموع امسال بیش از دو هزار مگاوات کاهش نیاز مصرف شبکه سراسری با مدیریت مصرف در کشور ایجاد شده است.

وی افزود: با مدیریت مصرف، میزان سرانه مصرف خانگی از دو هزار و 950 کیلو وات در سال به دو هزار و 550 کیلو وات و در بخش کشاورزی از سه هزار و 950 کیلو وات به سه هزار و 750 کیلو وات کاهش یافته است.
احمدیزدی گفت: با همکاری مشترکان برق اعم از خانگی، صنعتی و کشاورزی سال خوبی را از نظر مدیریت مصرف انرژی برق پشت سرگذاشتیم.

وی گفت: در بخش عمومی و تجاری نیز همین میزان کاهش مصرف وجود داشته است.
معاون دفتر مدیریت مصرف شرکت توانیر گفت: استان سمنان نیز در مدیریت مصرف برق از استان های موفق بوده است.


بانک ملت
درباره انرژی استار     |     حفظ حریم خصوصی     |     تماس با ما     |     سوالات متداول
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انرژی استار می باشد
Designing and Developing by JaraWebCenter