لوگوی انرژی استار
سبد خرید   ورود / ثبت نام  ثبت نام/ ورود

 صفحه نخست     |      درباره انرژی استار     |     تماس با ما


arrow راهکارهای کاهش مصرف انرژی arrow اخباردوره آموزشی 1391/9/11 : دوره آموزشی "مدیریت و ممیزی انرژی ساختمان و تاسیسات" در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
دوره آموزشی مدیریت و ممیزی انرژی ساختمان و تاسیسات با همکاری سازمان بهره وری انرژی ایران (سابا) در تاریخ 9 و 10 آذرماه سال جاری در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید.
به گزارش انرژی استار، هدف از برگزاری این دوره، آشنایی دانشجویان با چگونگی انجام ممیزی انرژی در ساختمان و تربیت کارشناسان و مدیران انرژی در سازمان ها و ارگانها می باشد. در این دوره، روش های ممیزی انرژی ساختمان اعم از ممیزی انرژی پوسته خارجی ساختمان (دیوار، بام، کف و پنجره ها)، ممیزی تاسیسات حرارتی و برودتی، الکتریکی و روشنایی ساختمان مورد ارزیابی قرار می گیرد. براین اساس، راهکارهای کاهش مصرف انرژی و روش های توجیه فنی - اقتصادی هر راهکار ارائه می شود. اين دوره علاوه بر توسعه دانش شرکت کنندگان نسبت به موضوعات مهندسي انرژي، به آنان توانايي تحليل فنی– اقتصادی اجرای راهکارهای بهینه¬سازی مصرف انرژی ساختمان را می دهد. این دوره توسط شرکت توسعه بهره وری انرژی (توبا) و با همکاری سازمان بهره وری انرژی ایران (سابا)، دانشگاه فردوسی مشهد و انرژی استار برگزار گردیده است.


بانک ملت
درباره انرژی استار     |     حفظ حریم خصوصی     |     تماس با ما     |     سوالات متداول
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انرژی استار می باشد
Designing and Developing by JaraWebCenter