لوگوی انرژی استار
سبد خرید   ورود / ثبت نام  ثبت نام/ ورود

 صفحه نخست     |      درباره انرژی استار     |     تماس با ما


arrow حفظ حریم خصوصیحریم خصوصی کاربران سایت انرژی استار (energystar.ir)

با تشکر از اعتماد شما به گروه مهندسی انرژی استار، مرجع بهینهسازی مصرف انرژی در ایران. بر طبق توافقنامههاي موجود در اين سايت، گروه مهندسی انرژی استار متعهد ميشود که به حريم خصوصي کاربران خود احترام گذاشته و در حفظ و امنیت اطلاعات جمعآوری شده کاربران محترم کوشا باشد.

این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران انرژی استار را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.


اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها در انرژی استار

شما با ثبت نام در انرژی استار مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل و … را در اختیار انرژی استار قرار می دهید. در ادامه فعالیت در انرژی استار و تقاضا برای ثبت سفارش، شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن های تماس خواهید داشت.

شما پس از ورود به انرژی استار، به عنوان کاربر شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار انرژی استار خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در انرژی استار نخواهد بود.


ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت انرژی استار وارد کرده اید. لازم بذکر است که بمنظور تامین ایمنی حساب شما، امکان حذف شدن حساب شما از سیستم تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.


محدودیت دسترسی به اطلاعات

انرژی استار دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.

کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های انرژی استار نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.

کلیه اطلاعات مربوط به سیستم انرژی استار در زیرساختهای محافظت شده و در مکانهای امن نگهداری میشوند.

آرزوی ما ایجاد دسترسی جامع به کلیه محصولات بهینهسازی مصرف انرژی و خرید آسان و با امنیت محصول مورد نظر شما می باشد لذا در این راستا امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما،‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سایت انرژی استار را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی، درخواست خود را، از طریق بخش تماس با ما و یا انتقادات و پیشنهادات مطرح کنید.
energy starبانک ملت
درباره انرژی استار     |     حفظ حریم خصوصی     |     تماس با ما     |     سوالات متداول
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انرژی استار می باشد
Designing and Developing by JaraWebCenter