لوگوی انرژی استار
سبد خرید   ورود / ثبت نام  ثبت نام/ ورود

 صفحه نخست     |      درباره انرژی استار     |     تماس با ما


arrow درباره انرژی استاربا توجه به مصرف بی رویه انرژی و محدود بودن منابع انرژی فسیلی، پدیده های زیست محیطی نظیر گرم شدن کره زمین و پدیده های تغییر آب و هوا موجب توجه کشورهای مختلف و سازمان های زیست محیطی در خصوص بهینه سازی مصرف انرژی در بخش های مختلف مصرف کننده انرژی شده است. از طرف دیگر، با توجه به اینکه مصرف انرژی ایران چندین برابر متوسط جهانی است، توجه به این امر، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با هدفمندسازی یارانه ها با شدت بیشتری دنبال می شود.

گروه مهندسی انرژی استار در راستای اهداف کلان کشور و با هدف ارائه خدمات، محصولات و راهکارهای بهینه سازی مصرف انرژی در بخش ساختمان و صنعت تاسیس گردیده است. این مجموعه با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و با سابقه، با شناسایی و ارزیابی راهکارهای مختلف در حوزه بهره وری انرژی، شبکه ای جامع و یکپارچه در جهت اطلاع رسانی و ارائه راهکارهای کاهش مصرف انرژی ایجاد نموده است. در این وب سایت شما می توانید به راحتی با راهکارهای مختلف در حوزه بهره وری انرژی آشنا شده و از خدمات و محصولات انرژی استار استفاده نمائید.

از دیگر فعالیت های اصلی گروه انرژی استار، گسترش دانش مدیریت انرژی با استفاده از آموزش مفاهیم و اصول مدیریت و ممیزی انرژی می باشد. در این راستا، با برگزاری دوره های عمومی و تخصصی بهره وری انرژی، کارشناسان، مشاورین و مدیران انرژی در سازمانها، ادارات و کارخانجات صنعتی با روش های نوین مدیریت بر مصرف انرژی و بکارگیری راهکارهای کاهش مصرف انرژی آشنا می شوند.
energy starبانک ملت
درباره انرژی استار     |     حفظ حریم خصوصی     |     تماس با ما     |     سوالات متداول
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به انرژی استار می باشد
Designing and Developing by JaraWebCenter